Letní akce 2022

Již několik let pořádáme letní soustředění a tábory a letošní rok nebude výjimkou. V tomto roce si pro Vás taneční skupina Aktiv připravila dva letní příměstské tábory ve dvou termínech. Přihlašovací formulář naleznete na konci této stránky. Nabízíme možnost přihlásit se na obě dvě letní akce (tábor i soustředění). Přihlášku je nutné odevzdat do 31. 5. 2022 (čím dříve, tím lépe).

Příměstský tábor Karlík a továrna na čokoláda
 • Kdo: Tábor je určen pro nejmenší děti a pro starší děti ve věku od 3 – 9 let. Vítáni jsou členové TS Aktiv a také všechny nové děti z celého Frýdku-Místku a širokého okolí). Děti budou rozděleny na dvě skupinky dle věku na mladší (2019, 2018, 2017) a starší (2016, 2015, 2014, 2013, 2012) pro ještě lepší efektivitu programu.
 • Termín: 8. – 12. 8. 2022. Ranní hlídání je možné již od 6:30. Začátek programu bude v 8:00. Dítě je možné vyzvednout v čase 14:30 – 17:00. Oficiální konec programu bude v 17:00.
 • Zázemí: Tábor se bude konat na 11. základní škole Jiřího z Poděbrad 3109 Frýdek – Místek. Budeme mít k dispozici 2 tělocvičny s veškerým vybavením, šatny, sprchy, WC, venkovní hřiště, třídy. Program bude hodně probíhat venku.
 • Stravování: Dětem jsou denně zajištěny 2 svačiny, celodenní pitný režim, obědové menu (polévka + hlavní jídlo).
 • Cena: 2000,- Kč za celých 5 dní (zahrnuje: stravu + pitný režim, vstupy na výlety, dopravu na výlety, materiál, odměny, ceny, pedagogický dohled, nájem prostor). Další informace ohledně platby Vám budou zaslány na e-mail po přihlášení dítěte na tábor.
 • Situace ohledně Covidu-19: Pokud by přece jen nebylo možné akci uspořádat, PENÍZE BUDOU V PLNÉ VÝŠI VRÁCENY. To platí i pro případ, že dítě skončí v karanténě.

 

 • Ve frýdeckých lesích se schovává tajemství továrny na čokoládu Willyho Wonky, který tam se svými Umpalumpy přesunul část své výroby. Jak je známo, tito mužíčci se rozmluví jen za pomocí písniček a hudby, proto nás čekají společné hudební improvizace. Rozkrývat tajemství budeme především venku, ale zázemí nám poskytne i 11. základní škola. Na konci tábora nás čeká překvapení. Přes celý týden společně procestujeme továrnu na čokoládu od Willyho Wonky. Náplní jsou především hry s danou tématikou, výtvarné činnosti a výlety, které jsou vhodné pro daný věk (ZOO, bazén, Jumpcentrum a mnoho dalšího). Součástí budou také krátké taneční tréninky, na kterých budeme tancovat na písničky z této pohádky, dělat improvizaci a mnoho dalšího. Vše bude tematicky zaměřené.
 • Výhodou příměstského táboru je, že budeme fungovat jako „školkový a družinový režim.“ Nabízíme možnost ranního hlídání již od 6:30. Dítě bude zároveň možné vyzvednout si v čase od 14:30 – 17:00 (program je uzpůsobený tak, aby všechny výlety proběhly ráno a odpoledne jsme již byli zpět na 11. základní škole).
Letní příměstské taneční soustředění
 • Naším hlavním cílem je rozvíjet taneční úroveň lekcemi zaměřenými na všechny potřebné oblasti (technika, vazby, posilování, gymnastika, stabilita, balet, contemporary a další). Celý týden bude velmi pestrý, a to především z důvodu návštěv externích lektorů z různých koutů České republiky, kteří patří ke špičkám v tomto oboru. Lektoři se budou věnovat dětem téměř celý den. A protože je příměstské soustředění určeno také mladším tanečníkům, budou tréninky kombinovány s relaxací – např. návštěva bazénu či herní činnosti.
 • V letošním roce nám účast na letním soustředění přislíbil/a: Aneta Kynčlová, Ondra Hybrant, Alice Svobodová, Alexandra Štejnarová, Lucie Duchoňová, Pavla Kucharczyková, Klára Sekyrová a další jsou prozatím v jednání.
 • Děti budou na trénincích i v dalších částech programu rozděleny na DĚTI (ročníky narození 2014, 2013, 2012, 2011, případně 2015 – po dohodě s trenérem) a JUNIOŘI, HLAVÁCI (ročníky narození 2010 a starší).

 

 • Kdo: ročníky narození 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004 a starší.
 • Termín: 15. – 19. 8. 2022. Každý den v čase 8:00 – 18:00. Možnost docházet na 7:00.
 • Zázemí: prostory zajištěny na 11. základní škole Jiřího z Poděbrad 3109 Frýdek – Místek. Budeme mít k dispozici 2 tělocvičny s veškerým vybavením, šatny, sprchy, WC, venkovní hřiště, třídy.
 • Stravování: dětem jsou denně zajištěny 2 svačiny, celodenní pitný režim, obědové menu (polévka +  hlavní jídlo).
 • Cena: 2.500,- Kč je za celých 5 dní (zahrnuje: stravu + pitný režim, materiál, odměny, ceny, pedagogický dohled, lektorské hodiny).
 • Situace ohledně covidu-19: Pokud by přece jen nebylo možné akci uspořádat, PENÍZE BUDOU V PLNÉ VÝŠI VRÁCENY. To platí i pro případ, že dítě skončí v karanténě.
 • Program: Bude rozdělen pro kategorii děti a kategorii junioři, hlaváci. Součástí programu jsou především taneční lekce se zkušenými lektory. Program budeme tvořit velmi pestrý, aby se děti věnovali opravdu všem oblastem tance. Pro mladší děti budou připraveny herní turnaje a kreativní činnosti. K rekreaci poslouží bazén. Děti budou za své výkony odměňovány cenami a diplomy.
Formulář pro přihlášení na tábory

Odesláním formuláře přihlašuji své dítě na výše uvedený letní tábor. Souhlasím se zpracováním údajů uvedených v přihlášce pro potřeby oddílu TS AKTIV. Souhlasím s uveřejněním fotografií mého dítěte pro potřeby TS AKTIV.