Chorvatsko 2021

Již třetí léto vyrazila naše taneční skupina do Chorvatska do kempu blízko města Poreč. Ubytovali jsme se opět v karavanech s polopenzí a užívali si tropické teploty kolem 30 stupňů a úžasně teplé moře. Využili jsme plno možností, které kemp nabízí: hráli jsme beach volejbal, joggovali podél pláže, plavali v moři, účastnili jsme se programů organizovaných animátory jako byla aqua zumba, aqua aerobic, posilování, strečing, hry v bazénu, plavba na šlapadlech, šli jsme na nafukovací hrad plující na moři. Vyrazili jsme na krásný výlet lodí do Limského Fjordu, kde byla pirátská jeskyně a při zpáteční cestě navštívili malebné městečko Vrsar, tam proběhla zmrzlinová show a na zpáteční cestě jsme to na lodi pěkně roztančili. Jiný den jsme jeli vláčkem do centra města Poreč nakoupit suvenýry a nazpátek pluli rychlostním taxi člunem.

Denně byla vyhlášená výzva různého charakteru: naše tanečnice skákaly z lodi do moře, jindy secvičily salta a rondaty do bazénu atp. Největší výzvou pak bylo čtvrteční vystoupení v amfiteátru pro celý kemp, na které jsme trénovali každý den.
Všichni jsme si zájezd na sto procent užili, hlavně jsme zase byli spolu, dělali jsme to, co nás baví a na konci pobytu tekly slzy dojetí.